Met het Rotterdams Ballonnenbedrijf komen we op de mooiste plekken van Rotterdam en die ervaring delen we graag met anderen. Ontdek wat te zien en doen bij Stichting Ambulance Wens Rotterdam en waar men onze ballonnen voor inzet.
Het Rotterdams Ballonnenbedrijf is bij veel locaties in Rotterdam een vaste of welbekende leverancier van ballonnen. Daarom kunnen we onze klanten goed informeren over de mogelijkheden met ballonnen op deze plekken.
Enkele must-see bezienswaardigheden en Hotspots als RDM, Onderzeebootloods, Stadshaven Brouwerij, Schiecentrale, bevinden zich op slechts 3.8 km afstand.
Hotels in de buurt | Afstand |
---|---|
SS Rotterdam | 5.16 km |
New Ocean Paradise Hotel | 5.22 km |
Euromast | 5.37 km |
Morgan and Mees | 6.19 km |
Hotel New York | 6.19 km |
Restaurants in de buurt | Afstand |
---|---|
Vliegveld | 1.88 km |
Courzand | 2.64 km |
Iskender | 4.67 km |
Restaurant Goud | 4.87 km |
UFO Restaurant | 4.96 km |
Stichting Ambulance Wens Nederland is een lichtstraal van hoop voor hen die hun laatste dagen doorbrengen met een onvervulde wens in hun hart. In een wereld van beperkingen en onmogelijkheden, schenkt deze stichting momenten van vreugde en vervulling aan terminaal zieke patiënten. Een speciale groep van 270 toegewijde en medisch geschoolde vrijwilligers vormt de ruggengraat van deze organisatie, die dag in dag uit de laatste wensen vervult van immobiele patiënten die afhankelijk zijn van ambulancevervoer. Het is een daad van mededogen en liefde die het laatste hoofdstuk van iemands leven verlicht.
Parkeren nabij Stichting Ambulance Wens kan gewoon op straat. Echter is het goedkoper om je auto in een parkeergarage te parkeren.
Dichtstbijzijnde parkeergarage: Hoogvliet Centrum Reserveer Parkeerplaats
Reserveer je parkeerplaats bij Hoogvliet Centrum van te voren en garandeer je van een parkeerplek. Je betaalt gegarandeerd de laagste prijs. Van te voren je parkeerplaats reserveren bespaart je geld, tijd en stress.
Waar parkeren | Wanneer betaald parkeren | Parkeertarief 2025 |
---|---|---|
Schulpplein (op straat zone 250) | ma t/m za: 09:00 - 23:00 | € 1,80 per uur |
Parkeergarage Hoogvliet Centrum (loopafstand 3.82 km) | ma t/m zo: 0:00 - 23.:59 | € 1.50 per uur |
Gratis Parkeren kan bij P+R Hoogvliet Tussenwater (2.58 km.). Je dient dan wel verder te reizen naar Stichting Ambulance Wens met het openbaar vervoer d.m.v. je OV-Chipkaart. Lees ook ons blog over gratis parkeren in Rotterdam.
Het Rotterdams Ballonnenbedrijf decoreert regelmatig bij Stichting Ambulance Wens. We kennen de locatie goed en kunnen u als geen ander informeren over het bezorgen van de beste kwaliteit 100% biologisch afbreekbare ballonnen op deze plek. Klik hier voor de mogelijkheden en onze prijzen.
Er zijn nog geen veelgestelde vragen.
Disclaimer: In onze blogs en op onze pagina’s staan affiliate links. Wanneer je via één van deze links een aankoop doet, ontvangen wij een (meestal kleine) commissie van de verkoper.